Usługi / Pieczątki

W produkcji pieczątek polimerowych, które są główną naszą działalnością, dysponujemy trzynastoletnim doświadczeniem, co pozwala nam sprostać najbardziej wyszukanym Państwa wymaganiom. Oferujemy pieczątki w pełnej gamie wymiarów - od kilkumilimetrowych do formatu A-4. Również pod względem graficznym jesteśmy w stanie sprostać wszelkim państwa oczekiwaniom - od zwykłych pieczątek opisowych, podpisowych czy firmowych, aż do faksymile, ex-librisów, herbów i innych skomplikowanych znaków graficznych.
Dysponujemy pełną ofertą opraw takich jak: Metalowe lub plastikowe kasetki, uchwyty z tworzywa sztucznego, uchwyty drewniane, automaty (okrągłe, prostokątne, trójkątne, owalne, automaty szkieletowe), numeratory, datowniki, drukarenki do samodzielnego montażu. W swoim asortymencie posiadamy także tusze do pieczątek, wkłady zapasowe z tuszem. Na życzenie klienta zamawiamy automaty bądź tusze których w danym momencie nie mamy na stanie.

Czas oczekiwania na pieczątkę do 24h.

Pieczątkę można zamówić drogą elektroniczą przez zakładkę "zamów", przez gadu-gadu bądz bezpośrednio na email (zakładka kontakt)

Cennik

Koszt pieczątki to 2,50 - 1 słowo + koszt obudowy

Przykładowe ceny pieczątek:

Pieczątka firmowa + automat = między 50 - 60zł

Pieczątka firmowa + kasetka metalowa = między 40 - 50zł

Pieczątka imienna + automat = między 30 - 40 zł

Pieczątka imienna + kasetka metalowa = 20 - 30 zł

 

Projekt i wykonanie: Leszek Wiewióra
1182