O firmie

W produkcji pieczątek polimerowych, które główną naszą działalnością, dysponujemy trzynastoletnim doświadczeniem, co pozwala nam sprostać najbardziej wyszukanym Państwa wymaganiom. Oferujemy pieczątki w pełnej gamie wymiarów - od kilkumilimetrowych do formatu A-4. Również pod względem graficznym jesteśmy w stanie sprostać wszelkim państwa oczekiwaniom - od zwykłych pieczątek opisowych, podpisowych czy firmowych, aż do faksymile, ex-librisów, herbów i innych skomplikowanych znaków graficznych.


Wizytówka to atrakcyjna forma krótkiej prezentacji firmy na małym formacie. W swojej ofercie mamy do zaoferowania państwu wizytówki w nakładzie już od 60szt. Oferujemy państwu wizytówki jednostronne, dwustronne, kolorowe jak i czarno-białe. Wizytówki full kolor już od 100 szt. W nakładzie 500/1000szt wizytówki lakierowane (lakier dyspersyjny wzmacnia kolorystykę), dzięki lakierowaniu zmniejsza się prawdopodobieństwo odbić lub rozmazywania druku. Pokryte folią błyszczącą bądź matową (folia zwiększa trwałość wizytówki oraz nadaje jej elegancji charakter). Wizytówka z powodzeniem sprawdza się jako karnet, metka czy też mini zaproszenie (z opcją bigowania). Dla każdego klienta oferujemy indywidualny projekt za który nic nie płacisz.


Pragniemy państwu zaoferować możliwośc odbicia wszelakich dokumentów na ksero czarno - białym jak i kolorowym. Formaty na jakich dokonujemy kserówek to A4 i A3. Nasze odbitki takiej jakości aby sprostać wymaganiom klienta. Istnieje możliwość zostawienia dokumentów do powielenia i odebrania ich w umówionym terminie.


Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę produktów marki Parker, Waterman, Pelikan, Diplomat, Duke oraz Cerruti.

Są to pióra ze stalówką (wieczne), długopisy, ołówki, pióra kulkowe, lupy, nożyki do kopert. Zaopatrzeni jesteśmy również w części do eksploatacji takich produktów: atramenty, wkłady, naboje, tłoczki. Posiadamy również stalówki do niektórych marek i modeli piór. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży marki Parker oraz Waterman a co za tym idzie zajmujemy sie również serwisem gwarancyjnym, można u nas zostawić produkt do naprawy.

Na życzenie klienta zamówimy wybrany produkt z katalogu.

Na specjalne okazje jak i bez okazji w naszych gablotach znajdą państwo zapalniczki marki ZIPPO, zestawy do wina, piersiówki, skórzane etui na karty kredytowe, dokumenty, pióra, wizytowniki, papierośnice.

Piatnik to austriacka firma która gości na naszych półkach prezentując państwu karty do gry. Plastikowe, pokrywane plastikiem, klasyczne, z widokami, do tarota oraz kości do gry.

Zaopatrzą się państwo u nas w różnego rodzaju teczki, skoroszyty, kleje, koszulki, koperty, korektory, długopisy, mazaki,identyfikatory, wizytowniki.

Istnieje możliwość zalaminowanie dokumentów od formatu wizytówki do formatu A3.

Oferujemy również oprawę dokumentów twardą w cenie 19zł, oraz bindowanie.

Świadczymy również usługi z zakresu komputeropisania 3,90 - 10,00zł/str

Apograf s.c. P. Czerwik J. Spirkowicz

Projekt i wykonanie: Leszek Wiewióra
1184